cały tekst

sobota, 07 grudnia 2019 22:17:00
Komentator Ekstraklasowy
KAPITALNA bramka Suareza! Magia! [WIDEO]
FC Barcelona bez większych problemów rozprawiła się z niżej notowaną Mallorką. Ozdobą tego spotkania była bez wątpienia bramka Luisa Suareza na 4:1. Argentyńczyk otrzymał podanie od Frenkie de Jonga, a następnie przepięknym uderzeniem pokonał golkipera gości. To trzeba zobaczyć!Magia pic.twitter.com/8NCCIa1wsp Daniel Kowalewski (@Kowal___30) December 7, 2019Wcześniejsze trafienia dla Barcelony zanotowali Griezmann (7. minuta) oraz Messi (17., 41. minuta). Dla Mallorki bramkę zdobył Budimir (35. minuta). cały tekst

niedziela, 01 grudnia 2019 21:47:00
Lech zakończy rok z przytupem? Wiele na to wskazuje!
Lech Poznań przed zimową przerwą rozegra jeszcze cztery spotkania. Na rozkładzie ma jednak trzech teoretycznie słabszych rywali, co daje nadzieje jego kibicom, na udane zakończenie roku. Powoli kończący się rok nie był zbyt udany dla zespołu ze stolicy Wielkopolski. Nie wszystko jest jednak stracone. Dwa ligowe zwycięstwa z rzędu pozwoliły zmniejszyć Lechowi dystans do czołówki tabeli, a kibicom dały chwilę odpoczynku od notorycznych rozczarowań.Kolejorz może niebawem pójść za ciosem, bowiem przed nim kilka spotkań ze słabszymi - przynajmniej na papierze - rywalami. Na początek bardzo ważna, wyjazdowa rywalizacja w 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski z II-ligową Stalą Stalowa Wola, gdzie obowiązkiem będzie awans do ćwierćfinału. Następnie zespół Dariusza Żurawia ugości ŁKS Łódź, który cały tekst

niedziela, 01 grudnia 2019 11:50:00
Dwa oblicza Legii Warszawa - które jest prawdziwe?
W ostatnich tygodniach zespół Aleksandara Vukovicia prezentuje bardzo dobrą formę, wysoko pokonując drużyny ze środka i dołu tabeli. Jednak kiedy przychodzi im się mierzyć z zespołami z czołówki, pokazuje swoją drugą - gorszą - twarz, często kończąc mecz niepowodzeniem. Największy kryzys wicemistrzowie Polski zdecydowanie mają już za sobą. Brak awansu do fazy grupowej Ligi Europy oraz słaba postawa przed październikową przerwą reprezentacyjną mocno zachwiała pozycją szkoleniowca, jednak prezes Mioduski nie zdecydował się na gwałtowne ruchy. Teraz, kiedy negatywne emocje opadły, a w ich miejsce zaczęło pojawiać się zadowolenie wśród kibiców, Vuković ze spokojem może kontynuować swoją pracę. Najgorszy okres dla trenerów w Legii ma już bowiem za sobą.Poza zwycięstwami, wicemistrzowi cały tekst

sobota, 30 listopada 2019 23:27:00
Gracz Korony daje próbkę swoich umiejętności! Co on chciał zrobić? [WIDEO]
cały tekst

środa, 27 listopada 2019 22:37:00
Championship: Bramka Kamila Grosickiego! Wysokie zwycięstwo Hull [WIDEO]
Reprezentant Polski wpisał się dziś na listę strzelców w wygranym meczu przeciwko Preston (4:0). To już szóste trafienie w tym sezonie popularnego Grosika w barwach Hull na zapleczu Premier League.foto: hulldailymail.co.ukPolak do siatki rywala trafił w 51. minucie przy stanie 2:0 dla gospodarzy. Wcześniej golkipera Preston pokonali Bowen oraz Magennis.Kolejna bramka @GrosickiKamil. Brawo!#hcafc @BorekMati @LaczyNasPilka pic.twitter.com/3ld68QMCxp Artur Kliński (@Artur_Klinski) November 27, 2019 Wynik spotkania w 77. minucie na 4:0 swoją drugą bramką w tym meczu ustalił Bowen. Tym samym Hull awansowało na 9. miejsce w ligowej tabeli. cały tekst

piątek, 22 listopada 2019 19:58:00
Podsumowanie kolejek 1-4 w Premier League (2019)
cały tekst

wtorek, 19 listopada 2019 22:10:00
O!
cały tekst

poniedziałek, 18 listopada 2019 19:29:00
Jerzy Brzęczek podgrzewa atmosferę przed meczem! Zaatakował rywala!

Kontuzja reprezentanta Polski! Nie zagra z Izraelem i Słowenią
Na kilka dni przed planowanymi meczach eliminacji Euro 2020 z Izraelem oraz Słowenią kadra Jerzego Brzęczka uszczupliła się o jednego gracza. Z powodu kontuzji w nadchodzących spotkaniach nie wystąpi Arkadiusz Milik.Polak zmaga się z urazem mięśnia brzucha w związku z czym po konsultacji z lekarzem uznano, że nie warto ryzykować pogłębienia kontuzji i Milik opuści zgrupowanie - informuje rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); 2/2 urazu w trakcie potencjalnych występów w meczach z Izraelem i Słowenią.Zawodnik wraca do Włoch, gdzie na życzenie klubu będzie przechodził dalszą rehabilitację. Jakub Kwiatkowski (@KwiatkowskiKuba) November 13, 2019 cały tekst