Ankieta popupBox = {}; (function() { var config = { url: "http://www.ankietka.pl/ankieta/94014/ankieta-dla-osob-bezrobotnych-i-zagrozonych-zwolnieniem.html", img: "https://files.ankietka.pl/images/widget.png", vp: "center", hp: "right", action: "self" }; var script = document.createElement('script'); script.type = 'text/javascript'; script.asy cały tekst

Promuj notkę

poniedziałek, 08 luty 2016
Na sportowo
PGE Skra po raz siódmy !!
PGE Skra Bełchatów po raz siódmy w swojej historii zdobywa Puchar Polski siatkarzy. Po ciekawym meczu z ZAKSA Kędzierzyn Koźle SKRA praktycznie wydziera zwycięstwo graczom z Kędzierzyna. Mogli on skończyć mecz w 4 secie jak i również w piątym, ale nie wytrzymali końcówek tych pojedynków. Brawo SKRA za wytrwałość i wiarę w końcowy sukces do ostatniej chwili pojedynku. I oby Mariusz Wlazły nie przyp cały tekst

sobota, 06 luty 2016
Na sportowo
Już za chwile za chwileczke.
Już 12.02.2016 wracają po "krótkiej" przerwie nasi ligowi kopacze. Będzie się działo. Legia pozbawiona podstawowego bramkarza ale z kilkoma młodymi zdolnymi w skłądzie, Lech z nowym napastnikiem i podstawowe pytanie: Czy Piast utrzyma formę ?? O tym wszystkim przekonamy się już niedługo. Pierwsza kolejka po przerwie prezentuje się następująco.: cały tekst

czwartek, 31 grudzień 2015
Na sportowo
Szczęśliwego roku Mistrzostw Europy 2016 :)

Wydarzenie tygodnia !!
może byc tylko jedno. Ten mecz może przesądzić o awansie naszej reprezentacji piłkarskiej na Mistrzostwa Europy - Francja 2016r.http://koperwear.cupsell.pl/ cały tekst

środa, 09 wrzesień 2015
Na sportowo
Nasi grają !!
Po pierwszym łatwym zwycięstwie nad Tunezją czekaja naszą reprezentację siatkarzy cięższe mecze. Już dziś przeciwnikami Mistrzów Świata będą jak zawsze groźni Rosjanie. Po Sbornej jeszcze cała masa meczy w jakże ciężkim Pucharze Świata. Liczymy na biało-czerwonych i na awans na igrzyska w RIO.https://www.facebook.com/StrefaDobrejSiatkowki/photos/a.611271152298026.1073741828.611269425631532/8865544 cały tekst

Wydarzenie tygodnia !! - NIEMCY - POLSKA - Eliminacje ME 2016
W tym tygodniu może byś tylko jedno sportowe wydarzenie, na które czekają kibice z niecierpliwością. W piątek 04.09.2015 nasze Orły na obcym terenie będą próbować powtórzyć wynik z poprzednigo meczu. Cała piłkarska polska będzie od godzin 20;45 wyłączona z wykonywania innych czynności poza oglądaniem zmagań naszych bohaterów (jest przed meczem to można) z reprezentacją Niemiec. Wszyscy już sezon z cały tekst

Ekstraklasa
Nie mogłem doczekać się do końca kolejki aby skomentować co to się dzieje w naszej lidze kopanej. Legia przegrywa z Koroną :D SZOK !! Lech jest na 14. miejscu w tabeli z dorobkiem 4 punktów. A na czele tabeli po 6. kolejkach Piast Gliwice z Cracovią. W życiu bym nie wyczarował takiego układu tabeli na początku rozgrywek. No ale to nasza ekstraklasa :) Tu rzeczy niemożliwe robione są od ręki, a cud cały tekst

czwartek, 20 sierpień 2015
Na sportowo
Powrót !!
Po urlopowej przerwie czas wrócić do komentowania wydarzeń sportowych. Grają nasi. Legia z Lechem walczą o Ligę Europy, liga w pełni. Od jutra rusza 6. kolejka ekstraklasy, w weekend memoriał Huberta Wagrnera. Dzieje się, dzieje !! :DZapowiedz 6. kolejki Ekstraklasy.Dodaj napis cały tekst

piątek, 17 lipiec 2015
Na sportowo
Grali nasi.
Czwartkowy wieczór wypełniony był emocjami sportowymi w wykonaniu naszych drużyn klubowych oraz reprezentacji siatkarzy. Nie wiadomo było co oglądać. Jagiellonia, Legia i Śląsk grały w Lidze Europejskiej swoje mecze eliminacyjne. O mniej więcej tej samej porze nasi siatkarze rozpoczęli rozgrywki w Final SIX Ligi Światowej. Siatkarze spisali się na piątkę, a raczej na awans do czwórki i pokonali w cały tekst

wtorek, 30 czerwiec 2015
Na sportowo
Wydarzenie tygodnia - Ostatnia kolejka Ligi Światowej.
cały tekst

czwartek, 25 czerwiec 2015
Na sportowo
Wydarzenie tygodnia - Liga Światowa
W ten weekend chyba najtrudniejsze mecze polskiej reprezentacji w Lidze Światowej. Nasi siatkarze zmierzą się z reprezentacją Iranu. To mogą być mecze o awans do turnieju finałowego, tak więc jest o co grać. My lekko osłabienie brakiem Bartka Kurka w pierwszym meczu ale mamy świetnych rezerwowych i jest okazja zaskoczyć przeciwników jakimiś ciekawymi kombinacjami na siatce. cały tekst

poniedziałek, 22 czerwiec 2015
Na sportowo
Wizyta w Rosji - wszystko zgodnie z planem.
Drugi mecz siatkarzy w Lidze Światowej w Rosji zakończył się takim samym wynikiem jak pierwsze starcie. Polska reprezentacja pokonała Sborną 3:1 i s Kazania wywozi cenne 6 punktów. Teraz czekają naszych siatkarzy pojedynki w Teheranie z pogromcami amerykanów, czyli reprezentacją Iranu.  Te kilka dni cieszymy się ze zwycięstwa nad Rosją i czekamy na mecze z Iranem. cały tekst

sobota, 20 czerwiec 2015
Na sportowo
Wizyta w Rosji idzie zgodnie z palnem.
Nasi siatkarze znów przebiegli się po siatkarzach reprezentacji Rosji. Jedynie w pierwszym secie była to wyrównana walka. Uważam, że nasi musieli się dogrzać do meczu właściwego :). Później już wszystko wyglądało idealnie. Tak więc wyniki seta nr 2 to 25:14, set nr 3 - 25:22 i ostatni set 25:18.Te wyniki mówią, że jest siła w naszych i nie ma jej w Rosjanach. Dzisiaj poprosimy o powtórkę. cały tekst

środa, 17 czerwiec 2015
Na sportowo
Wydarzenie tygodnia - Liga Światowa.
Kolejne pojedynki naszych siatkarzy w tegorocznej Lidze Światowej. Po niepowodzeniach za oceanem, wracamy na stary kontynent. Polska zmierzy się z reprezentacją Sbornej. Rosjanie trochę gorzej się prezentują w tym sezonie Ligi Światowej, nie mniej to cały czas Mistrzowie Olimpijscy i mogą w każdej chwili odpalić. Tak więc trzeba na nich uważać. A jak powszechnie wiadomo mecze Polska - Rosja zawsze cały tekst

czwartek, 11 czerwiec 2015
Na sportowo
Wydarzenie tygodnia.
W tym tygodniu możliwe jest tylko jedno wydarzenie tygodnia. Mianowicie mecz eliminacji Mistrzostw Europy POLSKA - GRUZJA. Odbędzie się on w Warszawie 13.06.2015r. o godzinie 18:00.DO BOJU !!!!!!!!!! cały tekst

niedziela, 07 czerwiec 2015
Na sportowo
Visca el Barca, Mes que un Club !!
Barcelona bierze w tym sezonie wszystko i finał Ligi Mistrzów również należy do niej. Pokonując Juventus Turyn 3:1 na stadionie olimpijskim w Berlinie po raz kolejny zdobyli puchar. Brawo Barca !! cały tekst

czwartek, 04 czerwiec 2015
Na sportowo
Liga Światowa siatkarzy - mecz 3 i 4.
Po pierwszych zwycięstwach nad Rosją nasi siatkarze kolejne mecze rozegrają w hali w Częstochowie. Przeciwnikami orłów będą siatkarze coraz lepszego i szybko uczącego się współczesnej siatkówki Iranu. Naszym życzymy udanych meczy i trzymamy za nich kciuki. cały tekst